Smartfony Xiaomi Pocophone F1

Smartfony Xiaomi Pocophone F1

Jeszcze kilka lat temu chińskie smartfony wiązały się z jednym: bardzo niską jakością. Dzisiaj sytuacja znacząco się zmieniła. Wszystko za sprawą marki Xiaomi, która obecnie jest jedną z bardziej cenionych przez użytkowników. Jeśli chodzi o smartfony Xiaomi Pocophone F1 bez wątpienia zasługuje na uwagę. Zobaczmy, jak wygląda specyfikacja tego smartfona, dlaczego warto się na niego zdecydować.

Jeśli chodzi o smartfon Xiaomi Pocophone F1, na podkreślenie zasługuje bez wątpienia cena. Niektórzy kuszą się wręcz o stwierdzenie, że jest ona naprawdę rewelacyjna. Trudno obecnie znaleźć smartfony z takimi możliwościami, których cena kształtuje się podobnie, co Pocophone F1. Ile kosztuje słynny POCO F1? Około 1500 złotych. Wiele osób powie, że oczywiście nie jest to mało. I z pewnością mają rację. Ale smartfon ten ma możliwości, jakie użytkownikom oferują smartfony kosztujące wiele więcej.

Obudowa: plastik

Tym, co zwraca uwagę w tym smartfonie jest przede wszystkim jego obudowa. Jeszcze kilka lat temu powszechne były obudowy wykonane z takich materiałów, jak metal oraz szkło. Z czasem jednak zauważono, że nie każdy użytkownik ceni takie rozwiązanie. Dlaczego? Nie trudno sobie wyobrazić, co stanie się, jeśli upuścimy smartfon z obudową ze szkła. POCO F1 to smartfon, którego obudowa wykonana jest z plastiku. Trzeba jednak wyraźnie podkreślić, że jest to tworzywo charakteryzujące się naprawdę wysoką jakością. Dobrze wygląda, a jednocześnie jest bardzo trwałe. Jednocześnie producent zadbał o to, aby wszystkie elementy były ze sobą naprawdę solidnie spasowane. W efekcie powstała solidna, dobrze wyglądająca całość.

Sprawdź: Xiaomi Popcohone F1 – pełna specyfikacja i parametry >>

Jak rozmieszczone są poszczególne elementy?

Producent zadbał o to, aby poszczególne elementy były naprawdę dobrze rozmieszczone. Na górnej krawędzi znajduje się złącze jack 3.5 mm. W dolnej zdecydowano się umieścić USB, mikrofon oraz głośnik. Lewa to z kolei miejsce na dwie karty SIM bądź kartę SIM i kartę pamięci. Po prawej stronie znalazły się przyciski pozwalające na regulację głośności.

Wygodne korzystanie

Pocophone F1 ma naprawdę duży ekran. Mimo to korzysta się z niego bardzo wygodnie. Bez trudu układa się w dłoni. Wprawieni użytkownicy z powodzeniem obsłużą go nawet tylko jedną ręką. Bez wątpienia jest to bardzo duży plus tego smartfona, na który zwraca uwagę wielu użytkowników.

Jak wygląda specyfikacja?

Omówiliśmy krótko jeden z bardziej popularnych smartfonów. Wszyscy ci, których interesuje dokładna specyfikacja mogą skorzystać z pomocy Internetu. wystarczy w wyszukiwarce internetowej wpisać frazę „Smartfony Xiaomi Pocophone F1 – specyfikacja”, aby szybko znaleźć wypunktowane najważniejsze cechy smartfona POCO F1.

Smartfony Pocophone F1 nie bez powodu są tak bardzo cenione przez klientów. Ich popularność jest ogromna. Charakteryzują się one wysoką jakością, która idzie w parze z bardzo przystępną ceną. To smartfony, które zapewniają ogromne możliwości, a jednocześnie nie wymagają tak dużej finansowej inwestycji, jak najbardziej popularne flagowce, które znaleźć można na rynku.

Previous Telefony z Chin są naprawdę dobre
Next Ręczne mycie samochodu

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Rozpoznajesz tych mężczyzn lub wiesz coś o tym zdarzeniu – powiadom policję

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży artykułów spożywczych, do której doszło w dniu 04.01.2018 roku na pl. Korfantego w Tychach. Policjanci prezentują zdjęcia mężczyzn,

Wiadomości 0 Comments

Bezpieczna woda zimą

Na długo w pamięci uczniów pozostanie lekcja, która odbyła się nad Jeziorem Paprocańskim w Tychach. Tematem tych nietypowych zajęć było bezpieczeństwo na akwenach w okresie zimowym. W zajęciach wzięli udział

Wiadomości 0 Comments

Poszukiwany zadzwonił do dzielnicowego

Do aresztu śledczego trafił 33-letni tyszanin, który w policyjnym systemie figurował jako osoba poszukiwana listem gończym. Mężczyzna zadzwonił do swojego dzielnicowego, podał miejsce pobytu twierdząc, że chce dobrowolnie zgłosić się

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź