Smartfony Xiaomi Pocophone F1

Smartfony Xiaomi Pocophone F1

Jeszcze kilka lat temu chińskie smartfony wiązały się z jednym: bardzo niską jakością. Dzisiaj sytuacja znacząco się zmieniła. Wszystko za sprawą marki Xiaomi, która obecnie jest jedną z bardziej cenionych przez użytkowników. Jeśli chodzi o smartfony Xiaomi Pocophone F1 bez wątpienia zasługuje na uwagę. Zobaczmy, jak wygląda specyfikacja tego smartfona, dlaczego warto się na niego zdecydować.

Jeśli chodzi o smartfon Xiaomi Pocophone F1, na podkreślenie zasługuje bez wątpienia cena. Niektórzy kuszą się wręcz o stwierdzenie, że jest ona naprawdę rewelacyjna. Trudno obecnie znaleźć smartfony z takimi możliwościami, których cena kształtuje się podobnie, co Pocophone F1. Ile kosztuje słynny POCO F1? Około 1500 złotych. Wiele osób powie, że oczywiście nie jest to mało. I z pewnością mają rację. Ale smartfon ten ma możliwości, jakie użytkownikom oferują smartfony kosztujące wiele więcej.

Obudowa: plastik

Tym, co zwraca uwagę w tym smartfonie jest przede wszystkim jego obudowa. Jeszcze kilka lat temu powszechne były obudowy wykonane z takich materiałów, jak metal oraz szkło. Z czasem jednak zauważono, że nie każdy użytkownik ceni takie rozwiązanie. Dlaczego? Nie trudno sobie wyobrazić, co stanie się, jeśli upuścimy smartfon z obudową ze szkła. POCO F1 to smartfon, którego obudowa wykonana jest z plastiku. Trzeba jednak wyraźnie podkreślić, że jest to tworzywo charakteryzujące się naprawdę wysoką jakością. Dobrze wygląda, a jednocześnie jest bardzo trwałe. Jednocześnie producent zadbał o to, aby wszystkie elementy były ze sobą naprawdę solidnie spasowane. W efekcie powstała solidna, dobrze wyglądająca całość.

Sprawdź: Xiaomi Popcohone F1 – pełna specyfikacja i parametry >>

Jak rozmieszczone są poszczególne elementy?

Producent zadbał o to, aby poszczególne elementy były naprawdę dobrze rozmieszczone. Na górnej krawędzi znajduje się złącze jack 3.5 mm. W dolnej zdecydowano się umieścić USB, mikrofon oraz głośnik. Lewa to z kolei miejsce na dwie karty SIM bądź kartę SIM i kartę pamięci. Po prawej stronie znalazły się przyciski pozwalające na regulację głośności.

Wygodne korzystanie

Pocophone F1 ma naprawdę duży ekran. Mimo to korzysta się z niego bardzo wygodnie. Bez trudu układa się w dłoni. Wprawieni użytkownicy z powodzeniem obsłużą go nawet tylko jedną ręką. Bez wątpienia jest to bardzo duży plus tego smartfona, na który zwraca uwagę wielu użytkowników.

Jak wygląda specyfikacja?

Omówiliśmy krótko jeden z bardziej popularnych smartfonów. Wszyscy ci, których interesuje dokładna specyfikacja mogą skorzystać z pomocy Internetu. wystarczy w wyszukiwarce internetowej wpisać frazę „Smartfony Xiaomi Pocophone F1 – specyfikacja”, aby szybko znaleźć wypunktowane najważniejsze cechy smartfona POCO F1.

Smartfony Pocophone F1 nie bez powodu są tak bardzo cenione przez klientów. Ich popularność jest ogromna. Charakteryzują się one wysoką jakością, która idzie w parze z bardzo przystępną ceną. To smartfony, które zapewniają ogromne możliwości, a jednocześnie nie wymagają tak dużej finansowej inwestycji, jak najbardziej popularne flagowce, które znaleźć można na rynku.

Previous Telefony z Chin są naprawdę dobre
Next Ręczne mycie samochodu

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

RADY DLA WOLONTARIUSZY WOŚP

Tyscy policjanci już po raz kolejny będą czuwać nad bezpieczeństwem podczas 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 14 stycznia 2017 roku. Spokój zależy także od stosowania się

Wiadomości 0 Comments

Jakie artykuły biurowe są niezbędne?

W prowadzeniu biura niezbędnych okazują się różnego rodzaju artykuły biurowe. Przydatnych w biurze artykułów jest mnóstwo. Zobaczmy bez jakich trudno jest się obejść. Podstawowe artykuły biurowe Do jednych z podstawowych

Wiadomości 0 Comments

Podziękowania dla dzielnicowych od seniorów

Do tyskiej komendy wpłynęły podziękowania dla dzielnicowych za owocne spotkanie zorganizowane z seniorami w Ośrodku Charytatywno-Społecznym. Uczestnicy byli wdzięczni za przekazanie cennych informacji dotyczących min. oszustw „na wnuczka” oraz ochronnych

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź