Smartfony LG serii V

Smartfony LG serii V

Koreański potentat szeroko rozumianego przemysłu elektronicznego jest paradoksalnie dość rzadko kojarzony z telefonami komórkowymi. Firma zaliczyła tutaj pewien falstart, a ze względu na swoje zainteresowanie bardzo różnymi sektorami świata elektroniki, smartfony nie do końca były jej priorytetem. Zmieniło się to w sposób drastyczny trochę ponad dwa lata temu, kiedy producent ogłosić, że położy bardzo silny nacisk na telefony o znakomitych parametrach z tak zwanego segmentu premium. Do sprzedaży trafiły wtedy dwie linie telefonów. G i V. Początkowo wydawało się, że flagową linią będzie linia G, ale już kilka modeli później nie było żadnych wątpliwości – smartfony LG serii V to najlepsze, co firma ma do zaoferowania.

Najmocniejsze podzespoły

Jak przystało na linię flagową, smartfony LG serii V dostają zawsze najmocniejsze podzespoły, ale warto zauważyć, że firma nie lubi szarżować. Jeśli oczywiście na rynku pojawia się nowy SoC, można się spodziewać, że z linii produkcyjnych zjeżdżają już pierwsze smartfony LG serii V, które właśnie ten procesor będą wykorzystywały do pracy. Tym niemniej, LG nie szaleje pod względem takich parametrów, jak chociażby bardzo droga do niedawna pamięć operacyjna. Koszt tego elementu potrafił drastycznie podnosić ceny telefonów konkurencji, przez co windowane były one do niesamowitych poziomów pomimo tego, że spora część dostępnej pamięci nie była wykorzystywana nawet przez najbardziej wymagających użytkowników. O typowym użytkowniku nie wspominając.

OLED tylko w serii V

Zdecydowanie najlepsze dostępne obecnie na rynku wyświetlacze, wyświetlacze OLED, to technologia autorska Samsunga. Dla zwykłego użytkownika telefonów oznacza to, że jeśli chce mieć smartfon z innej stajni i takim wyświetlaczem, musi dopłacić w cenie telefonu do licencji Samsunga. W przypadku wersji V nie szczędzono jednak grosza i każdy nabywca będzie się mógł cieszyć idealną czernią, znakomitym kontrastem oraz wysoką jakością wyświetlanych kolorów. Warto zaznaczyć, że seria G od LG nie będzie posiadała wyświetlaczy OLED, co oznacza, że nie tylko jej ekran będzie dorszy, ale także będzie brał więcej prądu.

Wszystkie nowości są na pokładzie

Telefon flagowy w dzisiejszych czasach musi mieć wszystkie tak zwane wodotryski. W związku z tym siłą rzeczy wszystkie nowoczesne rozwiązania dostępne w innych telefonach flagowych zawitały też na smartfony LG serii V. Oznacza to między innymi zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji wykorzystywane do oprawy jakości zdjęć w czasie rzeczywistym, najnowsze standardy bezprzewodowego ładowania telefonu, standardy szybkiego ładowania telefonu, jak również wygodne sposoby odblokowywania urządzenia poprzez uśmiechnięcie się do niego.

Swoje znaczenie ma też oczywiście specjalna nakładka systemowa, która pojawia się w telefonach od LG. Smartfony LG serii V także zostały w nią wyposażone i jak zawsze w przypadku takiego oprogramowania, jest to kwestia gustu. Niezależnie od naszych upodobań, na pewno można docenić fakt, że urządzenia serii V na pewno będą w najbliższym czasie aktualizowane.

Więcej na https://lgseriav.pl

Previous Łapówka za "przymknięcie oka"
Next Jakie artykuły biurowe są niezbędne?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Odwiedziny młodych mundurowych

Komendę Miejską Policji w Tychach odwiedzili uczniowie z gimnazjalnej klasy mundurowej. Podczas wizyty uczestnicy zapoznali się z charakterem pracy technika kryminalistyki oraz z filmikami instruktażowymi ukazującymi pracę policjantów w terenie.

Wiadomości 0 Comments

ZAREAGOWAŁY WIDZĄC DZIECKO POZOSTAWIONE W SAMOCHODZIE

Tyszanki, które zauważyły dziecko pozostawione w zamkniętym samochodzie, natychmiast zareagowały i zaraz po wyciągnięciu chłopca powiadomiły policjantów. Na miejsce zdarzenia zostali wezwani tyscy policjanci oraz załoga pogotowia ratunkowego, która przewiozła

Wiadomości 0 Comments

Jutro odbędzie się debata inauguracyjna

Jutro w Urzędzie Miasta Tychy odbędzie się debata inauguracyjna pod nazwą: „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – Możesz mieć na nie wpływ”, która rozpocznie cykl spotkań ze społeczeństwem. Uczestniczyć w niej będą

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź