Smartfony LG serii V

Smartfony LG serii V

Koreański potentat szeroko rozumianego przemysłu elektronicznego jest paradoksalnie dość rzadko kojarzony z telefonami komórkowymi. Firma zaliczyła tutaj pewien falstart, a ze względu na swoje zainteresowanie bardzo różnymi sektorami świata elektroniki, smartfony nie do końca były jej priorytetem. Zmieniło się to w sposób drastyczny trochę ponad dwa lata temu, kiedy producent ogłosić, że położy bardzo silny nacisk na telefony o znakomitych parametrach z tak zwanego segmentu premium. Do sprzedaży trafiły wtedy dwie linie telefonów. G i V. Początkowo wydawało się, że flagową linią będzie linia G, ale już kilka modeli później nie było żadnych wątpliwości – smartfony LG serii V to najlepsze, co firma ma do zaoferowania.

Najmocniejsze podzespoły

Jak przystało na linię flagową, smartfony LG serii V dostają zawsze najmocniejsze podzespoły, ale warto zauważyć, że firma nie lubi szarżować. Jeśli oczywiście na rynku pojawia się nowy SoC, można się spodziewać, że z linii produkcyjnych zjeżdżają już pierwsze smartfony LG serii V, które właśnie ten procesor będą wykorzystywały do pracy. Tym niemniej, LG nie szaleje pod względem takich parametrów, jak chociażby bardzo droga do niedawna pamięć operacyjna. Koszt tego elementu potrafił drastycznie podnosić ceny telefonów konkurencji, przez co windowane były one do niesamowitych poziomów pomimo tego, że spora część dostępnej pamięci nie była wykorzystywana nawet przez najbardziej wymagających użytkowników. O typowym użytkowniku nie wspominając.

OLED tylko w serii V

Zdecydowanie najlepsze dostępne obecnie na rynku wyświetlacze, wyświetlacze OLED, to technologia autorska Samsunga. Dla zwykłego użytkownika telefonów oznacza to, że jeśli chce mieć smartfon z innej stajni i takim wyświetlaczem, musi dopłacić w cenie telefonu do licencji Samsunga. W przypadku wersji V nie szczędzono jednak grosza i każdy nabywca będzie się mógł cieszyć idealną czernią, znakomitym kontrastem oraz wysoką jakością wyświetlanych kolorów. Warto zaznaczyć, że seria G od LG nie będzie posiadała wyświetlaczy OLED, co oznacza, że nie tylko jej ekran będzie dorszy, ale także będzie brał więcej prądu.

Wszystkie nowości są na pokładzie

Telefon flagowy w dzisiejszych czasach musi mieć wszystkie tak zwane wodotryski. W związku z tym siłą rzeczy wszystkie nowoczesne rozwiązania dostępne w innych telefonach flagowych zawitały też na smartfony LG serii V. Oznacza to między innymi zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji wykorzystywane do oprawy jakości zdjęć w czasie rzeczywistym, najnowsze standardy bezprzewodowego ładowania telefonu, standardy szybkiego ładowania telefonu, jak również wygodne sposoby odblokowywania urządzenia poprzez uśmiechnięcie się do niego.

Swoje znaczenie ma też oczywiście specjalna nakładka systemowa, która pojawia się w telefonach od LG. Smartfony LG serii V także zostały w nią wyposażone i jak zawsze w przypadku takiego oprogramowania, jest to kwestia gustu. Niezależnie od naszych upodobań, na pewno można docenić fakt, że urządzenia serii V na pewno będą w najbliższym czasie aktualizowane.

Więcej na https://lgseriav.pl

Previous Łapówka za "przymknięcie oka"
Next Jakie artykuły biurowe są niezbędne?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku i poszukują świadków

Tyscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na ul. Burschego w Tychach. Kierująca trolejbusem potraciła rowerzystę, który wjechał wprost pod jadący trolejbus. 63-letni poszkodowany z poważnymi obrażeniami ciała

Wiadomości 0 Comments

Policjanci zabezpieczali odnaleziony niewybuch

Tyscy policjanci zabezpieczali miejsce znalezionego wczoraj na ul. Głównej niewybuchu. Dzisiaj zespół saperski jednostki wojskowej z Gliwic przejął niebezpieczne znalezisko w celu zdetonowania go na wojskowym poligonie. Obyło się bez

Wiadomości 0 Comments

ROZPOZNAJESZ TEGO MĘŻCZYZNĘ? WIESZ COŚ O ZDARZENIU? POWIADOM NAS!

Policjanci Wydziału Kryminalnego tyskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży rozbójniczej, do której doszło w jednym ze sklepów na terenie miasta. W toku prowadzonych czynności śledczy zabezpieczyli monitoring, w którym

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź