POSZUKUJEMY ZAGINIONEGO PIOTRA SZELIGA

POSZUKUJEMY ZAGINIONEGO PIOTRA SZELIGA

Ponownie zwracamy się z APELEM do Państwa o pomoc w ustaleniu jakichkolwiek informacji o zaginionym Piotrem SZELIGĄ. Mężczyzna zaginął w styczniu 2006 roku i do chwili obecnej brak jest z nim jakiegokolwiek kontaktu.

Mężczyzna zaginiony od stycznia 2006 r., w dalszym ciągu nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Piotr SZELIGA

ur. 29.01.1976r Tychy

zam. Tychy

Rysopis : Wzrost 175 cm, waga ok. 80 kg, średnia budowa ciała, oczy szare, włosy ciemne, krótkie, twarz owalna, nos średni, prosty, uszy duże przylegające, widoczne ubytki uzębienia.

Ubrany : Brak informacji.

Znaki szczególne : widoczne zniekształcenie prawego oka, prawe przedramię – blizna po ranie ciętej, prawa strona czoła – blizna po ranie ciętej.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego KMP Tychy, pod numer telefonu: 32-325-63-86 lub 997.

Previous POLICJANCI WYJAŚNIAJĄ OKOLICZNOŚCI TRAGEDII NA DRODZE
Next UWAGA UPAŁY! SAMOCHÓD - ŚMIERTELNA PUŁAPKA

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Pościg za 15-latkiem

Policjanci z Tychów po pościgu zatrzymali volkswagena, którego kierowca nie zatrzymał się do kontroli drogowej, a następnie pieszo uciekał przed policjantami. Kierowcą okazał się 15-letni tyszanin. Teraz o jego „rajdowych”

Wiadomości 0 Comments

POSZUKUJEMY ZAGINIONEJ KATARZYNY KAWA

Tyscy policjanci poszukują zaginionej Katarzyny KAWA. 14 – latka wyszła z domu w dniu 16.09.2017r. i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu

Wiadomości 0 Comments

ĆWICZENIE „EGIDA 17” W TYCHACH

Wczoraj w tyskiej jednostce Policji zostało przeprowadzone ćwiczenie pod kryptonimem „EGIDA 17”. Podstawowym założeniem ćwiczenia było praktyczne sprawdzenie w Policji przyjętych mechanizmów i wypracowanych procedur powoływania i przyjmowania rezerw osobowych

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź