Poszukujemy sprawcy zniszczeń trzech pojazdów

Poszukujemy sprawcy zniszczeń trzech pojazdów

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia 3 samochodów na ul. Dębowej w Tychach. Nieznany sprawca celowo, najprawdopodobniej ostrym narzędziem porysował powłoki lakiernicze samochodów czym spowodował straty łącznie ponad 5 tys. złotych. Osoby, które rozpoznają mężczyznę na prezentowanym filmie proszone są o kontakt z tyskimi policjantami.

Wczoraj do tyskiej komendy zgłosił się mężczyzna, który powiadomił policjantów, że 20 maja 2018 roku na parkingu przy ul. Dębowej, nieznany sprawca zarysował trzy pojazdy marki Ford Mondeo, Seat Ibiza oraz Mazda 6. Całe zajście zarejestrowała kamera pokrzywdzonego. Na monitoringu widać jak mężczyzna najprawdopodobniej ostrym narzędziem zarysowuje powłoki lakiernicze trzech samochodów. Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w tej sprawie. Apelujemy do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu i mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości, aby kontaktowały się w tej sprawie z policjantami z Tychów osobiście w Komendzie miejskiej Policji w Tychach, bądź pod numerem telefonu: 32 325 65 230 lub 112.

Previous Jaką kosę spalinową warto kupić?
Next Policyjny dozór i poręczenie majątkowe dla pseudokibiców

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Przestępcy sami wpadają w swoje sidła

Okazuje się, że przestępcy sami wpadają w swoje sidła. Nieuczciwe działanie oszustów niejednokrotnie doprowadza do nieszczęścia porządnych i prawych ludzi. Tym razem poprzez podstęp wpadł sam przestępca. Teraz zatrzymanemu 28-latkowi

Wiadomości 0 Comments

POSZUKUJEMY ZAGINIONEGO ADRIANA STANIEC

Zespół ds. Przestępczości Nieletnich z tyskiej komendy prowadzi postępowanie w sprawie zaginięcia III Kategorii. Nieletni Adrian Staniec 1 lipca 2017 roku wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił.

Wiadomości 0 Comments

Podziękowania dla dzielnicowych od seniorów

Do tyskiej komendy wpłynęły podziękowania dla dzielnicowych za owocne spotkanie zorganizowane z seniorami w Ośrodku Charytatywno-Społecznym. Uczestnicy byli wdzięczni za przekazanie cennych informacji dotyczących min. oszustw „na wnuczka” oraz ochronnych

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!