Poszukujemy sprawcy zniszczeń trzech pojazdów

Poszukujemy sprawcy zniszczeń trzech pojazdów

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia 3 samochodów na ul. Dębowej w Tychach. Nieznany sprawca celowo, najprawdopodobniej ostrym narzędziem porysował powłoki lakiernicze samochodów czym spowodował straty łącznie ponad 5 tys. złotych. Osoby, które rozpoznają mężczyznę na prezentowanym filmie proszone są o kontakt z tyskimi policjantami.

Wczoraj do tyskiej komendy zgłosił się mężczyzna, który powiadomił policjantów, że 20 maja 2018 roku na parkingu przy ul. Dębowej, nieznany sprawca zarysował trzy pojazdy marki Ford Mondeo, Seat Ibiza oraz Mazda 6. Całe zajście zarejestrowała kamera pokrzywdzonego. Na monitoringu widać jak mężczyzna najprawdopodobniej ostrym narzędziem zarysowuje powłoki lakiernicze trzech samochodów. Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w tej sprawie. Apelujemy do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu i mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości, aby kontaktowały się w tej sprawie z policjantami z Tychów osobiście w Komendzie miejskiej Policji w Tychach, bądź pod numerem telefonu: 32 325 65 230 lub 112.

Previous Jaką kosę spalinową warto kupić?
Next Policyjny dozór i poręczenie majątkowe dla pseudokibiców

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Awantura i opieka nad dzieckiem z „promilami”

Tyscy policjanci interweniowali wobec pijanych rodziców, którzy wszczęli awanturę. W tym czasie pod ich opieką znajdowała się 4-letnia dziewczynka. Kobieta i mężczyzna, oboje z 2 promilami alkoholu w organizmie, trafili

Wiadomości 0 Comments

Kolejny zatrzymany w związku z zamieszkami przed meczem

Tyscy policjanci zatrzymali 27-latka, który jest dwudziestym drugim zatrzymanym w związku z prowadzonym postępowaniem dotyczącym zakłócenia porządku przed meczem piłki nożnej I ligi pomiędzy drużynami GKS Tychy i GKS Katowice.

Wiadomości 0 Comments

Rozpoznajesz tych mężczyzn lub wiesz coś o tym zdarzeniu – powiadom policję

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży artykułów spożywczych, do której doszło w dniu 04.01.2018 roku na pl. Korfantego w Tychach. Policjanci prezentują zdjęcia mężczyzn,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!