Policjanci uczestniczyli w debatach

Policjanci uczestniczyli w debatach

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji Tychach wzięli udział w kolejnych debatach społecznych na temat bezpieczeństwa na poszczególnych osiedlach Tychach. Ich celem było poznanie opinii i oczekiwań lokalnego społeczeństwa oraz wymiana informacji i spostrzeżeń w zakresie poprawy bezpieczeństwa.

Dzielnicowi uczestniczyli w kolejnych debatach tym razem poświęconych bezpieczeństwu na osiedli: O,N,P i O1. Spotkania odbywały się w Spółdzielczym Domu Kultury „Tęcza” w Tychach przy ul. Niepodległości, w ramach programu „Dzielnicowy Bliżej Nas”. W debacie udział wzięli min. dzielnicowi, Asystent Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji tyskiej komendy, przedstawiciele tyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Straży Miejskiej, oraz członkowie rady osiedla i mieszkańcy. Celem debat było poznanie opinii i oczekiwań lokalnego społeczeństwa w zakresie poprawy bezpieczeństwa. W dyskusji z mieszkańcami wymiana informacji służyła wypracowywaniu wspólnych metod zapobiegania najbardziej uciążliwych dla mieszkańców zdarzeniom. Dzielnicowi przypomnieli o założeniach priorytetowych na rok 2017 oraz o kampanii społecznej „Nie reagujesz – akceptujesz”. Policjanci zwracali szczególną uwagę na kwestie bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania, w miejscach publicznych oraz na przestępstwa dokonywane na osobach starszych. Przypomniano o narzędziu jakim jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikacja „Moja Komenda” a także jak je obsługiwać.

Previous Trwają policyjne działania "TRUCK & BUS"
Next Kolejni pseudokibice usłyszeli zarzuty

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

ŚLĄSCY POLICJANCI OSTRZEGAJĄ PRZED OSZUSTAMI

W dalszym ciągu do jednostek policji garnizonu śląskiego docierają sygnały o kolejnych przypadkach oszustw, przez osoby podszywające się pod funkcjonariuszy policji. Prowadzona w tym zakresie działalność profilaktyczna przez policjantów, ukierunkowana

Wiadomości 0 Comments

AKCJA „ZNICZ 2017” W TYCHACH

Trwają policyjne działania „ZNICZ 2017”, które mają zapewnić bezpieczeństwo pieszych oraz kierujących podczas wzmożonego ruchu zarówno przy cmentarzach ale także na drogach dojazdowych i w całym mieście. W Tychach w

Wiadomości 0 Comments

POSZUKUJEMY ZAGINIONEGO ADRIANA STANIEC

Zespół ds. Przestępczości Nieletnich z tyskiej komendy prowadzi postępowanie w sprawie zaginięcia III Kategorii. Nieletni Adrian Staniec 1 lipca 2017 roku wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź