OBCHODY ŚWIĘTA WOJSKA POLSKIEGO W TYCHACH

OBCHODY ŚWIĘTA WOJSKA POLSKIEGO W TYCHACH

Policjanci wzięli udział w uroczystościach związanych z obchodami Święta Wojska Polskiego. Nad bezpieczeństwem uczestników przemarszu czuwali mundurowi z wydziału ruchu drogowego wspierani przez funkcjonariuszy straży miejskiej.

Wczoraj w Tychach odbyły się obchody Święta Wojska Polskiego. O godzinie 11.00 rozpoczęła się masz św. w kościele p.w. św. Marii Magdaleny. Po mszy złożone zostały kwiaty pod Pomnikiem Powstańców Śląskich. Stamtąd wyruszył przemarsz kolumny wraz z uczestnikami uroczystości, który ulicami Bocheńskiego, Budowlanych oraz Edukacji dotarł do Parku Miejskiego na plac „pod Żyrafą”, gdzie odbyły się oficjalne uroczystości. W obchodach uczestniczył Pierwszy Zastępca Komendanta Miejskiego w Tychach mł. insp. Sławomir Wojtylak. Całą uroczystość zabezpieczali policjanci z wydziału ruchu drogowego tyskiej komendy wspierani przez funkcjonariuszy straży miejskiej. Oprócz zabezpieczenia, dla policjantów była to idealna okazja do promowania wśród niechronionych uczestników ruchu drogowego bezpiecznych zachowań na drodze zgodnie z założeniami kampanii „Kręci mnie Bezpieczeństwo”. Policjanci apelowali o rozsądek i rozwagę podczas poruszania się po drogach.

Previous POTRĄCENIE ROWERZYSTY
Next MŁODY OPRAWCA TRAFIŁ DO ARESZTU

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Tyski policjant wygrał zawody Pucharu Polski

St. sierż. Marek Chrapkiewicz z tyskiej komendy uczestniczył w zawodach o Puchar Polski w dyscyplinie brazylijskie ju-jitsu w formule No Gi. W zawodach wystartowało 112 zawodników, a policjant stanął na

Wiadomości 0 Comments

15-latek spadł ze stadionu

Policjanci wyjaśniają okoliczności upadku z wysokości 15-latka. Do zdarzenia doszło podczas rozgrywanego meczu pomiędzy GKS Tychy – MKS Kluczbork. Chłopak spadł z zewnętrznej strony elewacji stadionu. Nastolatek został przetransportowany śmigłowcem

Wiadomości 0 Comments

Policjanci dbają bezpieczeństwo podczas długiego weekendu

Trwa długi majowy weekend, podczas którego w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców miasta, zwiększona ilość tyskich policjantów prowadzi wzmożone działania. Mundurowi podczas kontroli wręczają ulotki dotyczące usługi „Sprawdź swoje punkty karne”

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!