Fotoobrazy – doskonały sposób na aranżację wnętrza

Fotoobrazy – doskonały sposób na aranżację wnętrza

Obrazy ozdabiają ściany od wieków. Dzisiaj również bardzo chętnie używamy ich do dekorowania ścian w wielu, bardzo różnych pomieszczeniach. Zawieszony na ścianie obraz to swoista wisienka na torcie, która dopełnia aranżację. W XXI wieku obrazy mistrzów pędzla bardzo często są zastępowane fotoobrazami. Zobaczmy, czym one są i do dekoracji jakich wnętrz można je wykorzystać.

Czym jest fotoobraz?

Klasyczne wnętrza i galerie sztuki – to miejsca, które jeszcze kilka lat temu były zarezerwowane dla obrazów. Współcześnie dostępne techniki sprawiły jednak, że obrazy trafiły niemal do wszystkich pomieszczeń w naszych domach. Jest to zasługa fotoobrazów. Takim mianem zostały określone obrazy drukowane na płótnie. Nowoczesne techniki umożliwiły drukowanie zdjęć na płótnie malarskim bardzo wysokiej jakości. Płótno to nosi nazwę canvas. Bardzo często więc można spotkać się z inną nazwą fotoobrazów – canvasy. Fotoobrazy wykonywane są na zamówienie w dobrych drukarniach cyfrowych. Osoby, które chcą do dekoracji swoich wnętrz wykorzystać fotoobraz mogą wybierać nie tylko między bardzo różnorodna tematyką, ale także pomiędzy różnymi formatami. Istnieje możliwość zamówienia fotoobrazu o formacie:

  • prostokątnym 2:3 oraz 3:4;
  • panoramiczne2:1 albo 3:1;

kwadratowe.

Poza tym istnieje możliwość wykonania dyptyków, tryptyków, a nawet pentaptyków, czyli obrazów składających się z wielu części. Gotowy fotoobraz może mieć naprawdę bardzo różne rozmiary. Istnieje możliwość wykonania bardzo małego fotoobrazu, na przykład takiego o wymiarach na przykład 20 cm x 30 cm, jak i znacznie większego, przykładowo 150 cm x 150 cm. Więcej na efotoobraz.pl.

Tematyka fotoobrazów

Fotoobrazy mają bardzo różnorodną tematykę. Do tematów, które klienci wybierają najczęściej należą panoramy wielkich miast, krajobrazy i kwiaty. Nie brakuje również osób, które decydują się zamówić wykonanie fotoobrazu ze zdjęcia, którego temat jest niezwykle osobisty. Na tego typu fotoobrazach najczęściej drukowane są zdjęcia osób dla klienta najbliższych. Tematyka fotoobrazów jest tak różnorodna, że każdy znajdzie wśród nich taki, który najbardziej mu się podoba.

Zalety fotoobrazów

Plusem fotoobrazów jest między innymi to, że zdjęcia nadrukowywane są na bardzo wysokiej jakości płótnie canvas. Dzięki temu jakość nadrukowywanej grafiki jest wyjątkowo wysoka. Grafiki odporne są na promieniowanie UV – nawet po kilkuletnim użytkowaniu kolory są piękne i wyraziste. Plusem fotoobrazów jest również to, że nie wymagają one oprawy. Płótno canvwas, na którym drukowane są zdjęcia jest naciągane na blejtram – drewnianą ramę. To dzięki temu obraz jest natychmiast gotowy do zawieszenia. Fotoobrazy można wykorzystać do dekoracji ścian w bardzo różnych pomieszczeniach. Są doskonałym uzupełnieniem aranżacji salonu, sypialni, pokoju dziecięcego.

Fotoobrazy wykonane na bardzo wysokiej jakości bawełnianym płótnie canvas mają mnóstwo zalet. Są idealne do dekorowania ścian w bardzo różnych pomieszczeniach. To także doskonały pomysł na oryginalny, nietuzinkowy prezent.

Wiecej na stronie http://efotoobraz.pl/.

Previous Urządzamy biuro - co będzie potrzebne?
Next Xiaomi Redmi Note 5

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Sprawna realizacja wydruków

Chcąc zlecić wydruki w zewnętrznej firmie mamy obecnie wiele różnych możliwości jakie będzie można w takiej sytuacji wykorzystać. Wydaje się, że takim najlepszym rozwiązaniem będzie znalezienie dobrej drukarni, która posiada

Strefa Biznesu 0 Comments

Poznaj cztery wyznaczniki dobrej drukarni internetowej

Znalezienie dobrej drukarni w Internecie początkowo może nie wydawać się zadaniem skomplikowanym. Mamy przecież do czynienia z podmiotem, który cieszy się rosnącą popularnością. Szybko okazuje się jednak, że bez wiedzy

Strefa Biznesu 0 Comments

Nasz przewodnik po najpopularniejszych rozmiarach plakatów

Plakaty są świetne. Czy to do reklamy eventowej, marketingu produktu, czy po prostu do dekoracji, mogą być urzekające, piękne i opłacalne. Ale wybór odpowiedniego rozmiaru plakatu jest kluczowy. Będzie to

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź