Dziewczęcy pokój z miejscem do zabawy

Dziewczęcy pokój z miejscem do zabawy

Wybranie wystroju pokoju twojej dziewczyny to zabawny i ekscytujący proces. Jej gusta zmieniają się w miarę dorastania. I ważne jest, aby wiedzieć, jak zmienić jej pokój, aby temu towarzyszyć. Prawdopodobnie spędzi więcej czasu w swojej sypialni, niż w jakimkolwiek innym pokoju. Dlatego ważne jest, aby był on urządzony w sposób, który odzwierciedla jej wyjątkową osobowość.

Czyta dalej dla porad i dekoruje pomysły na jak dostosowywać twój dziewczynę sypialnię od jej pierwszy rok wszystko droga jej nastoletni rok!

Pierwszy rok

Kiedy Twoja jednoletnia dziewczynka wprowadza się do swojego pierwszego pokoju, czas zacząć myśleć o wystroju przedszkola! Różowy jest bardzo popularnym kolorem w przedszkolach dla młodych dziewczynek. Można jednak zdecydować się również na miękką żółć, ładny fiolet lub ładny teal. Twoja córka jest zbyt młoda, aby wybrać swój własny kolor farby, więc wybór należy do Ciebie!

Wybierz delikatniejsze odcienie wybranego koloru. To idealny moment na wypróbowanie muralu na ścianie. Niezależnie od tego, czy malujesz ją na sobie, czy zdecydujesz się na dużą naklejkę ścienną, dekoracje ścienne dodadzą trochę popu do sypialni dziewczynki. Niektóre z popularnych murali to duże drzewa, zwierzęta dżungli, motyle, jednorożce i konie.

Kiedy już poznasz ściany, możesz przejść do szukania ładnego dywanu na podłogę. Twój maluch będzie się uczył czołgać i chodzić w tym pokoju! Więc wybierz jeden, który czuje się miękki w dotyku, więc jesteś zachęcany, aby dostać się na dół na podłodze do zabawy z nią.

Drugi rok

Kiedy twoja córka skończy dwa lata, będzie jeszcze trochę za młoda, by mieć dużo do powiedzenia we własnym przedszkolnym wystroju. Więc, wszelkie zmiany, które wprowadzisz, zależą od ciebie. Może nadszedł czas, aby dodać trochę miejsca do jej pokoju na wypchane zwierzęta. Siatka, która wisi w rogu pokoju, to świetne miejsce na podrzucenie tych wszystkich przytulnych przyjaciół.

Przy dwa latem ty możesz myśleć zamieniać twój małą dziewczynkę łóżeczko dla berbeć łóżka. Dodawać łóżko twój mała dziewczynka sypialnia jest dużym krokiem i ja może być naprawdę ekscytujący. Szczególnie jeśli pokażesz swojej córce zdjęcia łóżeczek, z których może wybierać. Łóżka z baldachimem są doskonałym pomysłem, ponieważ dadzą Twojej córce poczucie bezpieczeństwa, gdy po raz pierwszy przełączy się na łóżko.

Trzeci rok

Jeśli twoja córka nie zamieniła się w łóżko malucha, gdy miała dwa lata, na pewno będzie gotowa na jedno teraz. Dodanie kącika zabaw do pokoju twojego dziecka to świetny pomysł. Mały tepee w rogu pokoju lub podwyższone łóżko z przestrzenią do zabawy pod spodem to kilka świetnych pomysłów. Wszystkie one dają Twojej córce prywatne miejsce do zabawy z jej zabawkami. To sprawi, że poczuje się wyjątkowa i będzie sprzyjać jej kreatywności i niezależności.

Czwarty rok

Kiedy twoja córka skończy cztery lata, prawdopodobnie będzie się przebierać, bo jej wyobraźnia naprawdę zaczyna rosnąć. Możesz dać jej miejsce do powieszenia ubrań, dodając do pokoju małą szafę. Jeśli nie ma miejsca na szafę, zawsze możesz zrobić miejsce na jej specjalne ubrania. Sprytnym sposobem na to jest przymocowanie do ściany drążka, na którym będzie mogła je powiesić.

To jest wiek, w którym będzie mogła rozpoznać swoje imię, gdy zostanie napisane. Więc może nadszedł czas, aby dodać jej imię do twojego dekoracji na ścianie. Można to zrobić za pomocą farby lub naklejek ściennych. Możesz nawet użyć drewnianych liter, aby przeliterować jej imię, jeśli chcesz, aby sypialnia Twojej dziewczyny była bardziej zabytkowa.

Piąty rok

Teraz, gdy twoja córka skończyła pięć lat, prawdopodobnie zaczęła czytać, więc to fantastyczny czas, aby dodać półkę na książki do pokoju dla dziewczynek. Kilka półek przymocowanych do ściany na jej wysokości to idealny początek. Posiadanie książek w swoim pokoju zachęci ją do wzięcia jednej z nich i rozwinięcia w sobie miłości do czytania.

Jeśli masz ochotę na bardziej vintage feel, możesz użyć kilku drewnianych skrzynek ułożonych razem, aby stworzyć półkę na książki. Do tej pory twoja córka mogła przerosnąć swoje łóżko malucha. Dlatego może być gotowa na podwójny rozmiar lub podwójne łóżko. Pozwól jej pomóc wybrać jej nowe łóżko. Disneyowskie łóżko księżniczki jest zawsze ulubionym łóżkiem. Ja mógł być dobrym pomysłem chwycić składowego łóżko niektóre rodzaj który pomaga ciebie organizować wszystkie jej zabawki trochę łatwy.

Dwunasty rok

Twoja córka jest prawie nastolatką i możesz uaktualnić jej pokój, aby to odzwierciedlić, zmieniając jej łóżko na łóżko wielkości królowej, jeśli masz pokój. Wybiera niektóre pościel z nią która świętuje jej unikalnego stylu być może z niektóre śmiałymi kolorami które dopasowują farbę na jej ścianach. Pomaga jej wybierać kiść kolorowych poduszek w różnych rozmiarach dla jej łóżka, i niektóre dla jej podłogi także tak, że może lounge na ziemi z jej przyjaciółmi w wygodzie. Być może nadszedł czas, aby zmienić jej dywan i położyć dywan, który lepiej pasuje do jej zmieniającej się osobowości.

http://mebel24.pl/pokoj-dla-dziecka-jak-urzadzic-dziewczecy-pokoj-z-miejscem-do-zabawy_hrom.a

Previous Żywotność baterii smartfonu: Jak przedłużyć żywotność baterii smartfonu
Next Pierścionki zaręczynowe z niebieskim oczkiem

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Pobieranie muzyki z YouTube

YouTube to bez wątpienia jeden z najważniejszych portali we współczesnym internecie. Można w zasadzie powiedzieć, że jego istnienie odmieniło cały wirtualny świat oraz to, w jaki sposób z niego korzystamy.

Life&Style 0 Comments

Huawei Mate 10 Pro

Pierwsze smartfony pojawiły się na rynku już kilka lat temu. Początkowo ich użytkowników było niewielu, były to urządzenia bardzo drogie. Dzisiaj można zauważyć, że wiele osób używa i bardzo chwali

Life&Style 0 Comments

Dobry puder naturalny, zalety kosmetyków mineralnych

Makijaż mineralny można znaleźć prawie wszędzie, od apteki po dom towarowy. Ale nie cały makijaż mineralny jest jednakowy. Makijaż nie jest nowoczesną nowością. Ludzie od wieków ozdabiają swoje ciała glinkami,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź