Areszt za 3 tys. działek amfetaminy

Areszt za 3 tys. działek amfetaminy

Wywiadowcy z Tychów zatrzymali mężczyznę, w samochodzie którego znaleźli narkotyki. Policjanci zabezpieczyli ponad amfetaminę, z której można było przygotować około 3 tys. działek dilerskich. Posiadanie tak znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą do 10 lat więzienia.

Podczas nocnej kontroli samochodu na ul. Starokościelnej w Tychach, nerwowe zachowanie 34-letniego kierowcy nie uszło uwadze wywiadowców z tyskiej komendy policji. Wszystko wyjaśniło się po otwarciu bagażnika, w którym stróże prawa zauważyli dwa foliowe worki z białym proszkiem. Okazało się, że to amfetamina, z której można było przygotować około 3 tys. porcji dilerskich. Dodatkowo śledczy w jego mieszkaniu zabezpieczyli śladowe ilości tego samego narkotyku. Na wniosek tyskich policjantów oraz prokuratora, 34-latek został decyzją sądu tymczasowo aresztowany. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 10 lat więzienia.

Previous Spowodował kolizję, bez uprawnień, mając ponad 2,5 promila
Next Zagrali dla Świetlikowa

Może to Ci się spodoba

Tychy na Sygnale 0 Comments

„Chciałem tylko przeparkować…”- był pijany i nigdy nie miał prawa jazdy

Policjanci z Tychów zatrzymali 17-latka, który szaleńczo jeździł po parkingu pomiędzy samochodami. Mundurowych powiadomił o sytuacji naoczny świadek. Dzięki jego reakcji policjanci mogli szybko interweniować. Okazało się, że młody mężczyzna

Tychy na Sygnale 0 Comments

Policjanci przechwycili tytoń bez akcyzy

Tyscy policjanci zatrzymali 58-latka, który posiadał tytoń bez polskich znaków akcyzy. Śledczy przechwycili łącznie 62 kg nielegalnego towaru. Za to przestępstwo Kodeks Karny Skarbowy przewiduje karę nawet 3 lat więzienia.

Tychy na Sygnale 0 Comments

Śmiertelne potrącenie pieszej

Tyscy policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia 65 – letniej kobiety. Kierujący samochodem Toyota Yaris potrącił tyszankę na oznakowanym przejściu dla pieszych. Niestety w wyniku obrażeń kobieta zmarła w szpitalu. Do zdarzenia

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!